Оцинковані геошурупи Ø89 мм
Гарячеоцинковані геошурупи з шестигранним фланцем.
Області застосування:
Каркасно-щитові будинки, будинки з брусу, лазні, сараї, гаражі, альтанки, дитячі майданчики, павільйони, ангари, теплиці, контейнерні конструкції, тераси, рекламні конструкції, дорожні знаки, ЛЕП, опори освітлення, паркани і огорожі, стійки освітлення, флагштоки, щогли, навіси, дорожні знаки, міські вказівники, рекламні щити, дитячі майданчики, опори причалів (закрита вода).
Доставка по Україні перевізниками САТ, Делівері, Нова пошта.
Здійснюємо монтаж паль на об'єкті замовника.
Вартість монтажних робіт договірна.
Гвинтові палі - Вибір паль для фундаменту | Фундаменти на гвинтових палях
Фундамент є серцем будь-якого архітектурного проекту і саме тому всі використовувані при її спорудженні матеріали повинні бути міцними, якісними і надійними. Адже від того наскільки потужний і якісний фундамент залежить і довговічність будівлі.
Гвинтові палі – це практичний і надійний елемент фундаменту. Їх легко встановлювати навіть поблизу високих дерев або споруд, на схилах і в місцях, де укладання фундаменту вважається незручним або неможливим. Це інструмент який не вимагає участі спецтехніки або великої кількості людей.
Гвинтові палі – це будівельні конструкції виконані з оцинкованої сталі, які призначені для будівництва міцного і довговічного фундаменту.
Сьогодні фундаменти на гвинтових палях просто незамінні в різних областях будівництва. Це ідеальний варіант, якщо будівництво буде проводитися на ділянках з високим рівнем ґрунтових вод чи пучинистих, нестійких грунтах. Якщо Вам необхідно правильно підібрати палі даного типу, слід відповісти на головне питання: як вибрати гвинтові палі для фундаменту.
Як вибрати палі для фундаменту?
Необхідна вихідна інформація для розрахунку пальового фундаменту:
- Геологія на ділянці будівництва, рівень ґрунтових вод (якщо вони розташовуються високо).
- Креслення (план поверху, кількість поверхів) будівлі або споруди.
- Вага будівельних конструкцій.
- Район будівництва (для визначення снігового навантаження).
- Призначення будівлі або споруди і приміщень всередині, або приймається корисне навантаження (навантаження від людей, меблів та техніки).
- Висота цокольної частини (виліт оголовка палі над рівнем землі).
На підставі цих даних ми можемо зробити комерційну пропозицію яка буде відповідати індивідуальним вимогам Вашого будівельного майданчика та об'єкта.